Продавець ТОВ "Формед" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
613 відгуків
ТОВ "Формед"
+380 (67) 230-11-61
+380 (44) 500-16-72

Експрес тест для діагностики гепатиту В - Мульти-HBV (HBsAg, HBeAg, анти-HBs, анти-HBe, і анти-HBc)

  • Очікується

150 грн

+380 (67) 230-11-61
  • +380 (44) 500-16-72
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Експрес тест для діагностики гепатиту В - Мульти-HBV (HBsAg, HBeAg, анти-HBs, анти-HBe, і анти-HBc)
Експрес тест для діагностики гепатиту В - Мульти-HBV (HBsAg, HBeAg, анти-HBs, анти-HBe, і анти-HBc)Очікується
150 грн
+380 (67) 230-11-61
  • +380 (44) 500-16-72

Опис

Експрес тест для діагностики гепатиту В - Мульти-HBV - це якісний иммуноанализ для визначення маркерів (HBsAg, HBeAg, анти-HBs, анти-HBe і анти-HBc.

Експрес тест для діагностики гепатиту В – Мульти-HBV – це якісний иммуноанализ для визначення маркерів HBV (HBsAg, HBeAg, анти-HBs, анти-HBe і анти-HBc) в сироватці (плазмі) або цільної крові людини.

Вірус гепатиту В (HBV) - це одна з найбільш частих і серйозних хвороб у всьому світі. Вірус гепатиту В – головна причина розвитку захворювань печінки у всьому світі. Більше 350 мільйонів чоловік є хронічними носіями вірусу гепатиту В. З вірусів гепатиту пов'язані три окремі системи антиген-антитіло: - Поверхневі антигени гепатиту В (HbsAg) та їх антитіла анти-HBs; - соге антигени гепатиту В (HbcAg) та їх антитіла анти-НВс; - HBe антигени гепатиту В та їх антитіла анти-HBe; Присутність вірусу гепатиту В в активній формі зазвичай підтверджується наявністю Hbs антигенів. Hbs антигени – це перший серологічний маркер, який з'являється до підвищення рівня трансаміназ і зберігається на всьому протязі хвороби, жовтяничній і симптоматичної фазах гострої інфекції. Тимчасова зв'язок між появою анти-Hbs і зникнення симптомів, а також той факт, що більшість хворих, що мають анти-HBs, захищені від реинфицирования, дозволяє зробити висновок, що анти-HBs – це захисні антитіла проти вірусу гепатиту В. Оскільки core антиген гепатиту В (HbcAg) ізолюється в рамках Hbs антигену, Hbc антиген непросто виявити у пацієнтів з вірусом гепатиту В, хоча він і є її похідною; Hbe антиген гепатиту В (HbeAg) можна виміряти. Антитіла до Hbc антигенів (анти-HBc), з іншого боку, наочно видно, починаючи з 1-2 тижні після появи Hbs антигенів і випереджають визначаються рівні анти-HBs на тижні і місяці. У деяких пацієнтів, через роки після інфікування, анти-HBc залишаються на обумовленому рівні довше, ніж анти-HBc, таким чином, прихована інфекція визначається наявністю анти-HBc і відсутністю анти-HBs і Hbs антигенів. Іншим швидко визначаються серологічним маркером вірусу гепатиту В є Hbe антигени, які з'являються одночасно або трохи раніше HBs антигенів. Їх поява співпадає з фазою максимальної реплікації вірусів і підтверджує циркуляцію незайманих віріонів, ДНК полімерази і ДНК вірусу гепатиту В. Таким чином, принципова важливість Hbe антигенів полягає в тому, що вони є маркерами максимальної инфективности. Крім того, Hbe антигени є маркерами активної інфекції. При гострих самолимитирующихся інфекціях Hbe антигени зникають незабаром після пікового підвищення рівня трансаміназ і перед зникненням HBs антигенів. В цій точці стає можливим визначити анти-Hbe. При затяжний інфекції Hbe антигени можуть зберігатися, характеризуючи триваючий процес реплікації вірусу. Оскільки НВе антигени постійно присутні при активній інфекції, тест на їх присутність зазвичай роблять в якості підтвердження хронічного характеру інфекції. І навпаки, наявність анти-Hbe і відсутність Нве антигенів при хронічній інфекції гепатиту В говорить про те, що інфекція нерепликативна.

Принцип проведення тестування.

Швидкий HBV комбо-тест складається з 5 хромотографических смужок, кожна смужка призначена для визначення конкретного маркерів вірусу гепатиту В.

1) Метод HbsAg смужки В методі використовуються унікальні моноклональні (мишачі) антитіла для селективного виявлення HBs антигенів у зразку. Під час хроматографічного проходження зразка через абсорбент, мічені комплекси HBs антигенів з антитілами і пофарбованим коньюгатом зв'язуються з HBs антигенами в зразку і формують комплекс антиген-антитіло. Цей комплекс зв'язується в позитивній реакційній зоні з іммобілізованими антитілами і утворює забарвлену в червоний колір смужку, коли концентрація HBs антигенів вище порогового рівня (1 нг/мл), який рекомендований для иммуноанализов. Вільний пофарбований коньюгат зв'язується з реагентом в негативній реакційній зоні, утворюючи забарвлену в червоний колір смужку, що свідчить про те, що реагенти тест-пристрій справні. Негативні зразки дають тільки одну видиму лінію в тестовій і контрольній зоні. Позитивні зразки дають дві видимих червоні лінії в контрольній зоні. Відтінки кольору або інтенсивність контрольної і тестовій ліній значення не мають.

2) Метод анти-Hbs смужки В методі використовуються унікальні моноклональні (мишачі) антитіла для селективного виявлення HBs антитіл у зразку. Під час хроматографічного проходження зразка через абсорбент, мічені комплекси HBs антигенів з коньюгатом зв'язуються з HBs антитілами в зразку і формують комплекс антиген-антитіло. Цей комплекс зв'язується в позитивній реакційній зоні з іммобілізованими антитілами і утворює забарвлену в червоний колір смужку, коли концентрація HBs антитіл вище порогового рівня (30 млU/мл), який рекомендований для иммуноанализов. Вільний пофарбований коньюгат зв'язується з реагентом в негативній реакційній зоні, утворюючи забарвлену в червоний колір смужку, що свідчить про те, що реагенти тест-пристрій справні. Негативні зразки дають тільки одну видиму лінію в тестовій і контрольній зоні. Позитивні зразки дають дві видимих червоні лінії в контрольній зоні. Відтінки кольору або інтенсивність контрольної і тестовій ліній значення не мають.

3) Метод HbеAg смужки В методі використовуються унікальні моноклональні (мишачі) антитіла для селективного виявлення НВе антигенів у зразку. Під час хроматографічного проходження зразка через абсорбент, мічені комплекси НВе антигенів з антитілами і пофарбованим коньюгатом зв'язуються з НВе антигенами в зразку і формують комплекс антиген-антитіло. Цей комплекс зв'язується в позитивній реакційній зоні з іммобілізованими антитілами і утворює забарвлену в червоний колір смужку, коли концентрація НВе антигенів вище порогового рівня (2 NCU/мл), який рекомендований для иммуноанализов. Вільний пофарбований коньюгат зв'язується з реагентом в негативній реакційній зоні, утворюючи забарвлену в червоний колір смужку, що свідчить про те, що реагенти тест-пристрій справні. Негативні зразки дають тільки одну видиму лінію в тестовій і контрольній зоні. Позитивні зразки дають дві видимих червоні лінії в контрольній зоні. Відтінки кольору або інтенсивність контрольної і тестовій ліній значення не мають.

4) Метод анти-Hbе смужки В методі використовуються унікальні моноклональні (мишачі) антитіла для селективного виявлення анти-НВе у зразку. Під час хроматографічного проходження зразка через абсорбент, мічені комплекси анти-НВе моноклональних антитіл з пофарбованим коньюгатом конкурують з анти-Hbе в досліджуваному зразку в позитивній реакційній зоні з іммобілізованими антитілами і не утворює забарвлену в червоний колір смужку, коли концентрація анти-Hbе у зразку вище порогового рівня (2 NCU/мл), який рекомендований для иммуноанализов. Свободный окрашенный коньюгат связывается с реагентом в отрицательной реакционной зоне, образуя окрашенную в красный цвет полоску, что свидетельствует о том, что реагенты и тест-устройство исправны. Отрицательные образцы дают две видимых линии в тестовой и контрольной зоне. Положительные образцы дают одну видимую красную линию в контрольной зоне. Оттенки цвета или интенсивность контрольной и тестовой линий значения не имеют. 5) Метод анти-HВс полоски В методе используются уникальные моноклональные (мышиные) антитела для селективного обнаружения анти-HBс в образце. Під час хроматографічного проходження зразка через абсорбент, мічені комплекси анти-НВс моноклональних антитіл з пофарбованим коньюгатом конкурують з анти-Hbс в досліджуваному зразку в позитивній реакційній зоні з іммобілізованими антитілами і не утворює забарвлену в червоний колір смужку, коли концентрація анти-Hbс в образцевыше порогового рівня (2 NCU/мл), який рекомендований для иммуноанализов. Вільний пофарбований коньюгат зв'язується з реагентом в негативній реакційній зоні, утворюючи забарвлену в червоний колір смужку, що свідчить про те, що реагенти тест-пристрій справні. Негативні зразки дають дві видимих лінії у тестовій і контрольній зоні. Позитивні зразки дають одну видиму червону лінію в контрольній зоні. Відтінки кольору або інтенсивність контрольної і тестовій ліній значення не мають.

 

Надані матеріали

1. Тест-устройство в пакете из фольги (не открывать до момента использования и не использовать тест-устройство, если целостность пакета была нарушена)

2. Инструкция

 

Необходимые, но не предоставленные материалы

1. Контейнеры для сбора образцов

2. Часы или таймер

3. Пипетка

 

Экспресс тесты Профитест зарегистрированы Министерством Здравоохранения Украины.

Характеристики

Основні
Виробник Intec
Країна виробникКитай

Інформація для замовлення

  • Ціна: 150 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner