Продавец ТОВ "Формед" развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
411 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "Формед"
+380672301161
+380445001672

Аналізатор електролітів та газів крові BGA-101, Guangzhou Wondfo Biotech Co.

  • В наличии

221 000 грн.

+380672301161
  • +380445001672
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Аналізатор електролітів та газів крові BGA-101, Guangzhou Wondfo Biotech Co.
Аналізатор електролітів та газів крові BGA-101, Guangzhou Wondfo Biotech Co.В наличии
221 000 грн.
+380672301161
  • +380445001672
Купить

Описание

Аналізатор електролітів та газів крові BGA-101,  Wondfo

Аналізатор електролітів та газів крові Wondfo BGA-101, це пристрій, призначений для швидкого аналізу проби (зразка  цільної  крові)  (вимірювання,  аналіз  газів  крові,  електролітів,  метаболітів),  який використовує одноразовий тест картрідж для вимірювання рН, pCO2, pO2, Na +, K +, Ca +, Cl - і Hct та інших параметрів, що допомогає у прийнятті швидкого і точного рішення щодо лікування пацієнту, сприяє кращому управлінню інформацією  пацієнта і  покращенню якості медичного лікування пацієнтів.
Зразки,  що  використовуються  в  аналізаторі,  включають  зразки  крові  пацієнтів  і  рідини  для контролю якості. Цей пристрій призначений тільки для експрес-діагностики in vitro та моніторінгу і тільки для професійного використання.

Діє система знижок!

Комплектація:

Аналізатор газів крові  BGA-101 складається з головного пристрою, зовнішнього тест-картриджу та програмного забезпечення. Головний  пристрій включає модуль для розміщення та обробки проб, модуль тестування,  модуль обробки даних  /  дисплей,  принтер  і  сканер. Всі вищезгадані модулі розміщені в твердому корпусі.
Тест-картридж та упаковка реагентів, що супроводжують аналізатор, розміщуються всередині аналізатора та використовуються медичним працівником згідно зазначеної процедури в інструкції до використання.

 

Функції

Аналізатор це  електронний пристрій експрес-діагностики вмісту газів, електролітів, метаболітів та ін. в крові. Він має наступні функції:
•  Розпізнання  тест-картриджа  та  використання  пакету  реагентів,  рідини  контролю  якості, розрізнення імен пацієнтів, операторів та іншої інформації через штрих-код;
• Визначення типу тест-картриджу;
• Контроль напрямку потоку рідини;
• Приймає електричний сигнал, генерований електрохімічним датчиком;
• Розрахунок і демонстрація концентрації різних компонентів у крові;
• Має  можливість обмінюватися  даними   з  системою  LIS  лікарні  для  передачі  результатів досліджень;
•  Зберігає всі  типи  даних,  такі  як  результати зразка пацієнта, 3 результати  аналізу  контролю якості, результати оцінки якості камери, результати аналізу електронного контролю якості тощо;
• Динамічна демонстрація основного операційного процесу;
• Підтримує підключення до системи LIS через бездротову мережу WIFI;
• Підтримує клавіатуру USB і мишу USB для введення повної інформації;
•  Налаштування  параметрів,  налаштування  діапазону  параметрів  і  параметрів  одиниці вимірювання;
• Функція корекції, параметри калібрування можна встановити для досягнення функції корекції

● Портативний ● Точний ● Швидкий ● Ефективний

Аналізатор газів крові Wondfo призначений для вимірювання концентрації наступних показників:
pH (pH), парціальний тиск вуглекислого газу (pCO2), парціальний тиск кисню (pO2), іон калію (K +), іон натрію (Na +), іон кальцію (Ca ++), іон хлориду (Cl-), гематокрит (Hct), глюкоза (Glu) та молочна кислота (Lac) в артеріальній цільній крові людини.
В основі лежить електрохімічний метод аналізу.
Дане обладнання розроблялось для роботи по принципу Point-of-care (за місцем потреби), тому результат отримується швидко – всього 3 хвилини, апарат дуже простий у використанні, потребує мінімум додаткових інструментів.
Для проведення аналізу вам потрібний сам апарат (BGA-101), блок з реагентами, тест-картридж (W465-C7P4-E/ W466-C7P4-E) на 8 чи 10 параметрів відповідно.
Блок з реагентами призначений для калібровки та проведення 100 аналізів, тобто на 100 тест-картриджів, незалежно від їх типу.
Собівартість проведення аналізу та 8 тестів складає 192,00 грн, на 10 тестів 217,00 грн.
Для забору крові рекомендується використовувати спеціальний шприц для аналізу газів артеріальної крові. За його відсутності, шприц (1 мл/2,5 мл) є опційним інструментом для забору зразка, використовуйте літій гепарин як антикоагулянт при аналізі цільної крові.

Строк придатності:

Пакет реагентів: зберігання – 6 місяців при температурі 2-8оС, після розпаковки та встановлення – 30 днів.
Тест-картридж: 6 місяців при кімнатній температурі, 9 місяців при температурі 2-8оС. Кожен картридж має індивідуальну упаковку.

Информация для заказа

  • Цена: 221 000 грн.