Продавец ТОВ "Формед" развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
411 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "Формед"
+380672301161
+380445001672

Ультрафіолетові бактерицидні світильники

Ультрафіолетові бактерицидні світильники

Компанія "Формед" пропонує новинку в боротьбі з інфекціями, обумовленими усіма штамами вірусів грипу, SARS-CoV-2, який викликає пневмонію COVID-19 та інше.

  • Впливає на 99% вірусів та бактерій
  • Безпечні для застосування в присутності людей та не виробляють озон
  • Унікальна запатентована технологія, котра не має аналогів в Україні 
 
Рекомендовано як допоміжний засіб профілактики COVID-19

 

 
  • Знешкоджує 99% вірусів і бактерій (в т.ч. COVID-19)
  • Очищення повітря від продуктів фото-хімічних реакцій
  • Безпечний для використання в присутності людей
  • Унікальний продукт, який не має аналогів на ринку

Згідно з результатами наших досліджень, проведених більше 6 місяців тому (протокол випробувань від 25 травня 2020 року), поєднання УФ-А / УФ-С забезпечує мікробну деактивацію середовища більше, ніж при використанні тільки одного типу УФ.

Саме синергія УФВ з довжинами хвиль 280/365 нм знижує вміст патогенів пропорційно часу опромінення і може експлуатуватися безперервно.

Ці дослідження дають можливість використовувати весь антимікробний потенціал УФ-С випромінювання, але виключити при цьому шкідливий вплив його на людину, адже все порушення і негативні ефекти, що відбуваються в опроміненому УФ- променями організмі, мають чітку спектральну залежність.

Постійні низькі дози світла в ультрафіолетовому діапазоні С можуть інактивувати більше 95% вірусів в повітряній аерозолі (в т.ч. і SARS-CoV-2), не завдаючи шкоди тканинам людини. Це вирішує завдання нейтралізації хмари вірусів в місцях скупчення людей за допомогою світлодіодних випромінювачів УФ діапазону.